Afina

Afina

Розмір: 100*80*200. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим та антибактеріальним покриттям; висота – 15см. Скло: гартоване (6мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Для монтажу до прямої стіни.

детальніше...
Crete

Crete

Розмір: 90*90*190. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 6см. Скло: гартоване (8мм) прозоре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Двері розпашні; вхід кутовий.

детальніше...
Diana

Diana

Розмір: 90*90*200. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 35см. Скло: гартоване (6мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean.

детальніше...
Elada

Elada

Розмір: 90*90*190. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; высота – 7см. Скло: гартоване (8мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Двері на завісах

детальніше...
Fiesta

Fiesta

Розмір: 90*90*200. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзяючим та антибактеріальним покриттям; висота – 15см. Скло: гартоване (6мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Двері: розпашні (на завісах)

детальніше...
Florida

Florida

Розмір: 120*80*200. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 15см. Скло: гартоване (6мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Внутрішні полички та тримач для рушника. *Лівостороннє і правостороннє виконання.

детальніше...
Horizon

Horizon

Розмір: 90*90*210. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 16см. Скло: гартоване (8мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean, дверка – 6мм товщина. *Одна велика дверка; лівостороннє або правостороннє відкриття.

детальніше...
Jawa

Jawa

Розмір: 90*90*200. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 15см. Скло: гартоване (6мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Двері розсувні; вхід кутовий.

детальніше...
Kleopatra

Kleopatra

Розмір: 152*80*210. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 15см. Скло: гартоване (8мм) прозоре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Дерев’янна підлога, сидіння для душу.

детальніше...
Malta

Malta

Розмір: 90*90*200. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 15см. Скло: гартоване (6мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean.

детальніше...
Nika

Nika

Розмір: 90*90*190. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 7см. Скло: гартоване (8мм) прозоре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Для монтажу до прямої стіни. * Двері на завісах

детальніше...
Sparta

Sparta

Розмір: 120*90*192. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 7см. Скло: гартоване (6мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Одна пряма дверка; лівостороннє та правостороннє виконання.

детальніше...
Sumatra

Sumatra

Розмір: 90*90*200. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий с антиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 45см; з переливом. Скло: гартоване (5мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean.

детальніше...
Verona

Verona

Розмір: 93*93*200. Профіль: Хромований алюміній. Піддон: Акриловий з протиковзаючим і антибактеріальним покриттям; висота – 35см. Скло: гартоване (6мм) матове або сіре з водовідштовхуючим покриттям forClean. *Одна кругла дверка; лівостороннє та правостороннє виконання.

детальніше...