акриловий

Ціна: грн.
Можна купити у: м. .

Акрил – це поліметілметакрілатной пластик, який в чистому вигляді прозорий, але, при додаванні спеціальних добавок, може набувати кольорові відтінки, спеціальні властивості твердості, хімічної стійкості, антистатичності та ін. Акрилові листи відрізняються за технологією виробництва: литі листи і екструдовані. Відмінності литих і екструдованих листів: литі акрилові листи виробляються з мономера – метилметакрилата, який виливається в матрицю, де відбувається процес полімеризації і утворення полиметилметакрилата. Литі матеріали – дорожчі через складний процес виробництва, але мають кращі експлуатаційні характеристики. Литі матеріали застосовують для виробів з дуже високими вимогами до якості або із спеціальними властивостями.
Екструдовані акрилові листи виробляються методом видавлювання полімеру в розплавленому стані через фільєру. Процес екструзії продуктивніший, а якість матеріалу і властивості прийнятні для більшості застосувань. Там, де потрібен більш економічний матеріал, вибирають екструдований акрил.
Переважно, при виробництві ванн та піддонів з литого акрилу, дно виробу армується скловолокном, мінватою, або іншою смолою, з ціллю укріплення та можливості якнайдовше тримати тепло.